147 lat słodkiej tradycji, czyli nowy najemca w CH Pasaż Łódzki

Ich flagowym produktem jest pączek z konfiturą z róży. Na rynku funkcjonują już 147 lat. Nieprzerwanie oferują luksusowe wyroby cukiernicze przygotowane w oparciu o tradycyjne receptury. Mowa oczywiście o A. Blikle. Do grona najemców Pasażu  Łódzkiego dołączyła znana, polska marka cukiernicza. Lokal o powierzchni ponad 61 m kw. jest trzecim punktem usługowym tej marki w Łodzi oraz 30 w Polsce.

– Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta spełniała oczekiwania klientów. A. Blikle to istotny element miksu najemców Pasażu Łódzkiego. Obok m.in. marek modowych, sportowych, biżuteryjnych, sklepów off-price i z akcesoriami, zapewniamy także strefę food court oraz kawiarnie i cukiernie. – mówi Anna Mrzewa, dyrektor CH Pasaż Łódzki.

Lokal A. Blikle swoim klimatem i aranżacją nawiązuje do wieloletniej historii tej marki cukierniczej. Materiały, wykorzystane meble, oświetlenie i detale wystroju to stylizacja na elegancką kawiarnię z dawnych lat. Przygotowana koncepcja to także hołd tradycji firmy. W tym roku założona przez Antoniego Kazimierza Bliklego cukiernia świętuje swoje 147 urodziny.

fot. materiały prasowe