FEMESTAGE Evy Minge w Poznaniu

Na modowej mapie Poznania pojawił się butik jednej z najbardziej cenionych polskich projektantek – Evy Minge. Jej marka FEMESTAGE Eva Minge to propozycja dla nowoczesnych, prowadzących wielkomiejski styl życia kobiet, poszukujących elegancji w codziennym wydaniu. To wszystko i wiele więcej klienci znajdą już teraz w butiku projektantki w Galerii Malta. Sklep zajął powierzchnię 207 mkw.

„Cieszę się, że klientki Malty będą miały do dyspozycji kolekcje wybitnej, cenionej projektantki Evy Minge, której znakiem rozpoznawczym jest nie tylko wysublimowany styl, niepowtarzalna estetyka, ale też najwyższa jakość” – komentuje Lech Polański, dyrektor centrum.

Dla tych, którzy chcą być na bieżąco z nowinkami ze świata mody, nowy butik będzie idealnym miejscem. Na przestrzeni ponad 200 mkw. powstał wyjątkowy koncept modowy sygnowany marką Eva Minge, znanej i cenionej na całym świecie projektantki. Eva tworzy kolekcje, łącząc modę haute couture z funkcjonalnością i wygodą, jakiej wymagają współczesne kobiety od swojej codziennej garderoby. Znajdziemy tu połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesną wrażliwością. To marka dla tych Pań, które stawiają na prostotę, ciekawą formę oraz jakość, a zarazem lubią podkreślać swoją kobiecość.

W tym sezonie w FEMESTAGE dominują stonowane, pastelowe kolory oraz kolorystyka inspirowana naturą i kolorami ziemi. Ubrania można idealnie uzupełnić elegancką torebką. Kolekcje tworzone przez artystkę zyskały uznanie na całym świecie i są prezentowane w światowych stolicach mody, takich jak: Nowy Jork, Rzym, Mediolan, Moskwa czy Paryż.

fot. materiały prasowe