5. Spotlight Hotel Investment Poland & CEE – InterContinental Hotel Warszawa

Już 12- 13 czerwca 2018 roku po raz 5. w Warszawie odbędzie się konferencja Spotlight Hotel Investment Poland & CEE – największe w Europe Środkowo – Wschodniej spotkanie inwestorów, sieci hotelowych, deweloperów i przedstawicieli miast z regionu.

Tym razem zaproszeni goście będą dyskutować o tym, jaka przyszłość czeka rynek inwestycji hotelowych w perspektywie najbliższych 5-10 lat.

W 2017 roku wyniki hoteli w Polsce i w Europie Środkowej przekroczyły wszelkie oczekiwania, a eksperci przewidują złote lata dla branży w regionie CEE.  Kraje takie jak Republika Czeska, Węgry, Austria, Polska, Rumunia, Chorwacja zdobywają coraz większą popularność wśród inwestorów i w ostatnich latach okazały się rynkami dużych możliwości. Jednak w obliczu dynamicznych zmian, pojawia się pytanie: Jaka przyszłość czeka sektor hotelowy, gdy trend się odwróci? Jak będzie kształtował się rynek w perspektywie kolejnych 5 -10 lat? W jaki sposób pozostać w strefie zainteresowania inwestorów?

Obecnie jesteśmy świadkami zjawisk, które przeobrażają sektor hotelowy: oczekiwania pokolenia Y, rosnąca pozycja serwisu Airbnb, zmiany demograficzne i związane z nimi przemiany na rynku pracy – to niektóre z czynników kształtujące współczesny krajobraz branży. Z drugiej strony, nasycenie rynku w krajach Europy Zachodniej powodujące zwrot w kierunku regionu CEE, ale także obawy inwestorów dotyczące stabilności i atrakcyjności turystycznej Europy Środkowej i Wschodniej silnie wpływają na trendy w regionie.

Jaka przyszłość czeka rynek inwestycji hotelowych w perspektywie najbliższych 5-10 lat? To pytanie będzie towarzyszyło uczestnikom i prelegentom 5. edycji konferencji Spotlight Hotel Investment Poland & CEE. Wydarzenie jest znakomitą okazją do prześledzenia trendów i kierunków rozwoju na każdym etapie procesu inwestycyjnego oraz spojrzenia w przyszłość rynku hotelowego w regionie CEE.

Zaproszeni do dyskusji goście: inwestorzy, członkowie zarządów sieci hotelowych, instytucje finansujące, deweloperzy, przedstawiciele sektora real estate, prawnicy, reprezentanci polskich i zagranicznych miast oraz kurortów, marki hotelowe zainteresowane rynkiem CEE, architekci oraz firmy doradcze zmierzą się z pytaniami o przyszłość w sesjach tematycznych: Construction & Development, Financing, Investment, Newcomers, Resorts, Revitalisation,  Trends  in Hospitality, Design & Experience, City, CEE hotel market future.

Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się w autorskiej formule spotkań Future 2 to 5 , w ramach której liderzy dynamicznie zmieniającego się rynku podejmą dyskusję o kierunkach rozwoju branży w perspektywie najbliższych lat.

To nie teoretyczna futurologia, a dyskusje o konkretnych kierunkach rozwoju i istniejących możliwościach. Dzięki szerokiemu spojrzeniu przez pryzmat nie tylko zmian zachodzących na rynku inwestycyjnym i technologii, ale także edukacji, kreatywności i  komunikacji, uczestnicy będą mieli szansę zajrzeć w realną przyszłość sektora.

Bilety są dostępne na: spotlighthotel.pl

Patronat Medialny:

fot. archiwum PJ

Translate »