ABC Data przedłużyła najem w Distribution Park Sosnowiec

Firma ABC Data S.A., lider rynku dystrybucji oprogramowania i sprzętu IT w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, renegocjowała i przedłużyła umowę najmu 11 500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Distribution Park Sosnowiec. W procesie renegocjacji z firmą Hines ABC Data reprezentowali konsultanci z JLL.

Distribution Park Sosnowiec to 47 100 mkw. wysokiej jakości powierzchni logistycznej, zlokalizowanej w Aglomeracji Śląskiej. W ramach parku znajdują się dwie hale magazynowe, wyposażone w 70 doków i 8 platform. Obiekt, oddany do użytku w 2005 roku, charakteryzuje się doskonałą ekspozycją przy drodze S1, w niedalekiej odległości od autostrady A4, łączącej Niemcy i Ukrainę.

ABC Data S.A. jest jednym z liderów rynku dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w Polsce oraz jedynym podmiotem działającym bezpośrednio w ośmiu państwach Europy Środkowej i Wschodniej (należących do UE). Firma od ponad 20 lat oferuje sprzęt komputerowy, oprogramowanie i elektronikę użytkową. W lutym 2014 roku ABC Data po raz piąty na przestrzeni sześciu lat otrzymała nagrodę EMEA Channel Academy 2014 dla najlepszego dystrybutora regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

fot. materiały prasowe

Translate »