Akademia Profesjonalisty Sopro: ruszają jesienne szkolenia dla glazurników

Na rynku usług wykonawczych, w dużej mierze zależnym od rekomendacji zadowolonych zleceniodawców, solidność i rzetelność prac to wartości kluczowe. W odpowiedzi na wzrost wymagań klientów, oczekujących od wykonawcy sprawnego posługiwania się coraz nowszymi technologiami i produktami, Sopro Polska organizuje kolejną edycję Akademii Profesjonalisty. W trakcie blisko 3-miesięcznego programu, wykonawcy z całej Polski z pierwszej ręki poznają najnowsze rozwiązania z obszaru chemii budowlanej oraz udoskonalą własny warsztat wykonawczy.

Akademia Profesjonalisty to cykl całodniowych spotkań, w czasie których odbywają się kompleksowe szkolenia teoretyczne oraz warsztaty z zakresu prac okładzinowych. Program jesiennej edycji, zatytułowany „Nowoczesna Łazienka”, poparty bogatym zapleczem merytorycznym oraz wieloletnim doświadczeniem doradców technicznych Sopro, skoncentruje się na nowoczesnych rozwiązaniach chemii budowlanej i ich praktycznym wykorzystaniu w czasie prac z szeroką paletą materiałów wykończeniowych. Doradcy techniczni Sopro zaprezentują m.in. jak rozplanować prace okładzinowe w łazience, w jaki sposób poprawnie zamontować odpływ liniowy, jak dobrać odpowiednią hydroizolację podpłytkową oraz o czym warto pamiętać podczas montażu modnych wśród inwestorów okładzin wielkoformatowych i mozaiki szklanej.

Uczestnicy Akademii Profesjonalisty wzbogacą się nie tylko o cenne porady oraz merytoryczną i praktyczną wiedzę. Każdy uczestnik spotkań otrzyma unikatowy certyfikat, potwierdzający udział w Akademii i stanowiący cenny atut w trakcie rozmów ze zleceniodawcami. Ponadto, wszyscy wykonawcy otrzymają od Sopro komplet materiałów szkoleniowych oraz zestaw akcesoriów przydatnych podczas nadchodzących prac glazurniczych. Współorganizatorem jesiennej edycji Akademii Profesjonalisty jest producent odwodnień Aco.