Apartamenty Poligonowa – mury pną się do góry

Apartamenty Poligonowa to jedna bardziej zaskakujących i obiecujących zeszłorocznych inwestycji mieszkaniowych w Lublinie. Po tym jak inwestor RWP Development uruchomił jej wszystkie etapy zaledwie w przeciągu pół roku to systematycznie pnie się w górę, aby w 2022 móc oddać mieszkania i lokale użytkowe przyszłym właścicielom. Za przebieg i postęp prac odpowiedzialny jest generalny wykonawca budynku DK Budownictwo.

Apartamenty Poligonowa to 4-kondygnacyjny, wielorodzinny budynek mieszkalny usytuowany przy ulicy Poligonowej w Lublinie. Nowoczesne i przyjazne środowisku budownictwo zyskało dużą popularność wśród osób szukających własnego M na terenie tego miasta. Autorem koncepcji tego obiektu jest warszawska Pracownia Projektowa ArchiKar.

Wynikiem trzech etapów inwestycji ma być 150 mieszkań. Na każdym odcinku powstają 1-pokojowe ergonomiczne przestrzenie typu studio, po 4-pokojowe apartamenty czy też mieszkania dwupoziomowe. Uruchomione etapy będą finiszować w 2022 roku. I etap inwestycji zakończy się odpowiednio w I kwartale 2022 r., natomiast II i III zostanie oddany do użytku w II kwartale 2022 r. Mieszkania dwupoziomowe w inwestycji wyposażone są w rozwiązania takie jak: Smart Home i klimatyzacja.

fot. materiały prasowe

Translate »