Aparté Mokotów wkrótce w Warszawie

Bouygues Immobilier Polska wybuduje Aparté Mokotów w atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie. Ta część miasta charakteryzuje się kameralnością, pomimo że leży niedaleko centrum i w odległości niespełna 3 km od Łazienek Królewskich.

– Lokalizacja zapewnia ciszę i spokój, a równocześnie bliskość centrum, wraz z bardzo dobrym dojazdem. Mieszkając tu, można więc swobodnie korzystać z doskonale rozwiniętej oferty handlowej, usługowej czy edukacyjnej serca Warszawy – opisuje Aparté Mokotów Cezary Grabowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

Pod względem architektonicznym inwestycja wpisze się w okolicę. Niskie nowe budynki będą wysokością pasowały do sąsiednich. Zaprojektowano w nich 92 mieszkania. Większość z nich to lokale dwupokojowe (od 39 do 53 mkw.) oraz trzypokojowe (od 52 do 68 mkw). Do wyboru będzie również 17 dużych, komfortowych mieszkań czteropokojowych o powierzchni od 84 do 115 mkw. Właściciele będą mieli do dyspozycji bardzo duże balkony – o powierzchni do 17 mkw. Na parterze zaplanowano ogródki o metrażu do 224 mkw.

Standardem w projektach dewelopera stają się rozwiązania z zakresu ekologii i well-being. Na dachach zainstalowane zostaną panele fotowoltaiczne służące do zasilania części wspólnych. Nawierzchnia dachu będzie pokryta jasnym żwirem w celu zabezpieczenia przed nadmiernym nagrzewaniem budynku latem i zwiększenia trwałości izolacji wodoszczelnej. Zamontowany zostanie również system retencji wody opadowej, która będzie używana do podlewania terenów zielonych na osiedlu. Kolejnym ukłonem w stronę natury będą budki lęgowe dla ptaków oraz domki dla owadów pożytecznych, a także rodzime gatunki roślin, które zostaną posadzone na terenie inwestycji.

Bouygues Immobilier Polska obchodzi w tym roku 20-lecie działalności w Polsce. Przez ten czas ukończył 51 inwestycji mieszkaniowych w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu, a także oddał do użytku ponad 7200 mieszkań.

fot. materiały prasowe