Apsys deweloperem roku w CEE

Apsys Polska drugi rok z rzędu został uznany najlepszym deweloperem w Europie Środkowo-Wschodniej w ramach 5. edycji konkursu „CEE Investment & Green Building Awards”.
Firma otrzymała nagrodę w uznaniu za znakomite wyniki i swoją flagową inwestycję handlową na polskim rynku – Centrum Posnania.

29 października br. podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu InterContinental, Apsys Polska po raz drugi z rzędu otrzymał tytuł „Dewelopera Roku”. Zwycięzców wyłonił panel ponad 120 wiodących ekspertów branży nieruchomości komercyjnych działających w regionie. Jury doceniło firmę za skuteczne zarządzanie centrami handlowymi i działalność deweloperską w branży handlowej (budowa Posnanii).

Posnania (Medium)

Posnania to największa inwestycja handlowa realizowana obecnie w Polsce i Europie Środkowej o wartości 1,2 mld zł. Jesienią 2016 r., na 100 000 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej kompleksową ofertę zaprezentuje 300 lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych marek. Na blisko rok przed planowanym otwarciem, obiekt został skomercjalizowany w 85%. Posnania posiada również certyfikat BREEAM Interim z oceną ,,very good”, świadczący o energooszczędności obiektu i dbałości o środowisko. We wrześniu br. Posnania została uznana za jedną z najlepszych inwestycji handlowych w Europie i otrzymała prestiżową rekomendację organizatorów tegorocznej edycji konkursu „The European Property Awards” odbywającego się w Londynie.

na zdjęciu:  Fabrice Bansay, CEO Apsys Polska

fot. Posnania / Apsys Polska