Atrium 2 ma już drugiego najemcę

Bravura Solutions, dostawca oprogramowania dla firm z sektora finansowego i ubezpieczeń, podpisał umowę na ponad 1 200 mkw. powierzchni w biurowcu Atrium 2, realizowanym przez Skanska Property Poland w Warszawie. W nowym budynku firma otworzy nowoczesne biuro, dopasowane do potrzeb zespołu zajmującego się obsługą zaawansowanych procesów IT.

Bravura Solutions jest dostawcą rozwiązań IT dla sektorów wealth management, ubezpieczeń na życie oraz administracji funduszy inwestycyjnych. Oprogramowanie oferowane przez Bravura Solutions wspiera modernizację, konsolidację oraz uproszczenie modeli biznesowych klientów. Bravura Solutions rozpoczęła działalność w Polsce w roku 2008 od przejęcia od Citi systemu administracji funduszy GTAS, wraz z rozwijającym ten system zespołem. Od tego momentu liczba pracowników zatrudnionych w warszawskim biurze wzrosła trzykrotnie do ponad 100 osób zajmujących się nie tylko systemem GTAS, ale również innymi kluczowymi produktami Bravury. W ciągu najbliższych 12 miesięcy planowane jest dalsze zwiększanie zatrudnienia.

Atrium 2, projekt realizowany w okolicy Ronda ONZ w Warszawie, składa się z 15 kondygnacji naziemnych oraz czterech podziemnych, zapewniając 125 miejsc parkingowych dla najemców. Powierzchnia najmu całego biurowca wyniesie ponad 20 000 mkw. Obecnie trwają prace związane z wykończeniem wnętrz obiektu. Po ukończeniu budowy Atrium 2 będzie jednym z najbardziej nowoczesnych, zielonych obiektów na polskim rynku nieruchomości biurowych.

Generalnym wykonawcą budynku jest firma Skanska S.A. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia PRC Architekci. Za komercjalizację biurowca odpowiada Skanska Property Poland.

fot. materiały prasowe