BENTELER Automotive w Panattoni Europe

Panattoni Europe informuje o podpisanym kontrakcie z BENTELER Automotive, producentem konstrukcji samochodowych, silników i układów wydechowych oraz elementów podwozi i komponentów. Firma wynajęła powierzchnię ok. 6 600 m kw. w Panattoni Park Września, a w sfinalizowaniu umowy pośredniczyła firma Cushman & Wakefield.

BENTELER Automotive to niemiecki producent konstrukcji samochodowych, silników i układów wydechowych oraz elementów podwozi i komponentów, należący do koncernu BENTELER Group. Producent wynajął w Panattoni Park Września ok. 6 600 m kw. – ponad 4 700 m kw. przeznaczone będzie na montaż i składowanie komponentów podwozi samochodów dostawczych, biura zajmą ponad 600 m kw., a ponad 1300 m kw. stanowić będą tunele przeładunkowe.

Panattoni Park Września położony jest na najważniejszym szlaku komunikacyjnym Europy, który rozpoczyna się we francuskiej Bretanii, a kończy w Moskwie. Niemal równa odległość dzieląca miasto od dwóch stolic europejskich – Warszawy i Berlina, tworzy z niego jedno z najbardziej atrakcyjnych terenów inwestycyjnych w Polsce.

fot. materiały prasowe