Bilfinger Tebodin wybrał Business Garden

Bilfinger Tebodin, dostawca usług konsultingowo-projektowych w Polsce, wynajmie ponad 1200 mkw w budynku B4 w warszawskim Business Garden. Firma przeprowadzi się do nowej siedziby już wiosną bieżącego roku.

„Szukając nowego miejsca na siedzibę firmy kluczowym założeniem było znalezienie biura dobrze skomunikowanego, zarówno z centrum miasta, jak i z lotniskiem Chopina. W naszym biznesie bardzo ważna jest komunikacja i praca zespołowa – aranżacja nowej powierzchni oraz dostęp do zielonych przestrzeni na zewnątrz obiektu będzie temu świetnie sprzyjać. Kompleks Business Garden spełnił nasze oczekiwania”, komentuje Michał Barański, dyrektor Pionu Projektowego Bilfinger Tebodin.

Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o. jest firmą konsultingowo-projektową w Polsce, zatrudniającą ponad 240 inżynierów w biurach w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. Zespół firmy składa się z kierowników projektów, konsultantów, inżynierów (we wszystkich dyscyplinach, w tym technologii procesowej), a także kierowników budowy.

„Popularność wielofunkcyjnych kompleksów w Polsce stale rośnie. Najemcy chcą, aby ich siedziby miały również dostęp do rozbudowanej oferty usługowej. Nie inaczej było w przypadku Bilfinger Tebodin. Na terenie Business Garden znajdują się nie tylko biura, ale także hotel, restauracja, bank czy centrum konferencyjne”, dodaje Michał Lis, dyrektor w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych w firmie JLL, która doradzała w procesie poszukiwania nowego biura i negocjowania warunków najmu.

Business Garden Warszawa to zespół siedmiu budynków biurowo-usługowych o łącznej powierzchni najmu 90 000 mkw.  Wybrany przez najemcę budynek B4 oferuje 14 200 mkw. powierzchni biurowej rozlokowanej na siedmiu funkcjonalnie zaprojektowanych poziomach. Business Garden jest pierwszym, zrealizowanym na tak dużą skalę projektem w Warszawie, który otrzymał certyfikat LEED Platinum.

fot. materiały prasowe