Biznes w sercu Łodzi

25 restauracji, 5 kawiarni, 15 sal kinowych, 1 sala teatralna, 9 obiektów rozrywkowych, 28 sal konferencyjnych. Klimatyczna i unikatowa oprawa zrewitalizowanej przestrzeni poprzemysłowej sprawdzi się zarówno w wypadku ogólnopolskich konferencji, jak i małych spotkań biznesowych. Manufaktura dała się już poznać jako ośrodek handlowy, centrum kulturotwórcze oraz rozrywkowe. Teraz odsłania nowe, biznesowe oblicze. Manufaktura Convention umożliwia organizację kameralnych, kilkuosobowych spotkań oraz wielkich konferencji biznesowych lub naukowych.

Rewitalizacja Manufaktury często podawana jest jako wzorowy przykład włączania opuszczonych budynków poprzemysłowych do współczesnej tkanki miejskiej i przystosowywania jej do nowych funkcji. Liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane obiektowi stanowią potwierdzenie przemyślanej koncepcji, trafności podejmowanych przedsięwzięć i konsekwentnych działań. Manufaktura to żywe serce miasta, w którym handel spotyka się z kulturą, a rozrywka ze sztuką.

– Naturalną drogą dalszego rozwoju było włączenie do naszej oferty również usług skierowanych do przedstawicieli biznesu i nauki – mówi Sławomir Murawski, dyrektor Manufaktury – Manufaktura jest nie tylko miejscem dobrym do robienia zakupów i spędzania wolnego czasu, ale także idealną przestrzenią do prowadzenia spotkań biznesowych. Naszym atutem jest bogata oferta, rozbudowana infrastruktura oraz lokalizacja.

fot. materiały prasowe