Buderus wspiera projektantów

Buderus udostępnia na swojej stronie internetowej profesjonalne materiały projektowe. Bezpłatne rysunki CAD i materiały techniczno-projektowe usprawniają codzienną pracę projektantów. W czerwcu Buderus w dziewięciu polskich miastach zorganizował dedykowane dla nich spotkania, w których wzięło udział około 260 projektantów, a teraz z myślą o nich, na stronie internetowej www.buderus.pl, w części „Buderus on-line”, powstała zakładka „Pomoce projektowe”. Projektanci mogą znaleźć tam materiały niezbędne do projektowania instalacji grzewczych, czyli katalogi projektowe i rysunki CAD. Rysunki CAD dostępne są w wersji on-line oraz w postaci „biblioteki CAD”. Biblioteka liczy 11 000 plików i zawiera zarówno rysunki detali jak i pełne trójwymiarowe modele urządzeń w formacie DWG. Wszystkie wykonane są z niesamowitą dbałością i szczegółowością.

Na korzystanie z rysunków w wersji on-line pozwala platforma internetowa ARCHISPACE. Dzięki niej możliwe jest niemal natychmiastowe pobranie rysunków wykorzystywanych w procesie projektowania i opracowywania dokumentacji technicznej inwestycji budowlanej. Dużą zaletą platformy jest możliwość komunikowania się za jej pomocą projektantów i producentów.

„Biblioteka CAD” rysunków urządzeń marki Buderus dostępna jest na płycie, która zawiera gotowe rysunki w formie 2D i 3D kotłów naściennych kondensacyjnych wraz z systemami spalinowymi, kotłów stojących, pomp ciepła, instalacji słonecznych, podgrzewaczy pojemnościowych c.w.u., systemów regulacyjnych, wyposażenia dodatkowego kotłowni i grzejników. Każdy projektant może otrzymać płytę bezpłatnie od Przedstawiciela Techniczno-Handlowego Buderus. Lista przedstawicieli znajduje się na stronie internetowej marki Buderus.

TT21b-09.14 buderus 1

fot. Buderus