Centrum Handlowe Blue City z nagrodą CEE Retail Awards

Blue City zwyciężyło w 12. edycji konkursu EuropaProperty CEE Retail Awards 2020 w kategorii „Refurbishment Project”, a jego szef Yoram Reshef, został uhonorowany tytułem Dyrektora Roku Centrum Handlowego.

Nagrody EuropaProperty CEE Retail Real Estate Awards należą do najważniejszych wyróżnień w branży nieruchomości handlowych na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. O ich przyznaniu decyduje międzynarodowe jury, które ocenia dokonania firm, ich innowacyjność, wkład w rozwój rynku nieruchomości handlowych oraz sukces komercyjny wprowadzonych innowacji.

– Jest mi niezmiernie miło odebrać nagrodę, którą przyznało nam tak znakomite środowisko eksperckie. Blue City było pionierem przemian centrów handlowych w Polsce. W odpowiedzi na zmieniające się realia rynkowe, wymagania i potrzeby klientów postanowiliśmy ponieść wielomilionowe nakłady inwestycyjne, aby dostosować centrum do nowych wyzwań. Dziś wiem, że była to jedna z najlepszych decyzji. Obecnie Blue City jest najbardziej różnorodnym i najciekawszym centrum handlowym w mieście, dzięki czemu liczba naszych klientów wciąż rośnie. Dziękuję najemcom za zaufanie jakim nas obdarzyli, kiedy ogłosiliśmy projekt zmian, za ich wsparcie, cierpliwość oraz za to, że są z nami – powiedział Yoram Reshef, wiceprezes zarządu, którego w uznaniu za swoją pracę jury uhonorowało tytułem Dyrektora Roku Centrum Handlowego.

Na przełomie 2018 i 2019 roku Blue City przeszło spektakularną metamorfozę. Przebudowano około 22 tysiące metrów kwadratowych powierzchni centrum, koncentrując na najwyższych trzech poziomach ofertę rozrywkową i gastronomiczną.

fot.  materiały pasowe