Chrońmy słuch podczas prac budowlano-remontowych

Marka Hellberg Safety wprowadziła do swojej oferty serię słuchawek Secure do ochrony słuchu oraz komunikacji podczas pracy w miejscach o wysokim natężeniu hałasu. Te aktywne słuchawki chronią słuch, tłumiąc hałas, przy jednoczesnym dopuszczaniu do uszu sygnałów ostrzegawczych i ludzkiej mowy z zewnątrz. Umożliwiają też słuchanie muzyki oraz swobodną komunikację telefoniczną. Dostępne są trzy modele słuchawek, różniące się zakresem funkcji dodatkowych.

Model Secure 2H Synergy posiada radio AM/FM oraz Bluetooth umożliwiający bezprzewodowe połączenie z telefonem komórkowym, przesyłanie muzyki i słuchanie radia internetowego. Wyposażony jest też w mikrofon z tłumieniem szumów, zapewniający niezakłóconą komunikację w hałasie. Ma też funkcję „sidetone” pozwalającą na odsłuch własnego głosu i automatyczną regulację głośności. Czas ładowania wynosi 3h. Baterie wytrzymują 62 godziny pracy.

Model Secure 2H React ma radio AM/FM oraz mikrofon pracujący w trybie zależnym od poziomu hałasu. Czas ładowania oraz pracy podobnie jak w przypadku Secure 2H Synergy wynosi 3h (ładowanie) i 62h (praca).

Model Secure 2H Active z mikrofonami z trybem pracy zależnym od poziomu hałasu.

Modele Secure są kompatybilne z produktami Hellberg Safety do ochrony twarzy Safe.

fot. materiały prasowe