Colliers zarządza warszawskim biurowcem Spark B

Firma Colliers rozpoczęła współpracę ze spółką Stena Fastigheter, obejmując w zarządzanie budynek biurowy Spark B na warszawskiej Woli. Spark B jest częścią nowoczesnego kompleksu biurowego, na który składają się 3 budynki. Spełnia wymagania certyfikatu „Budynek bez barier”, przyznawanego na podstawie audytu przez Fundację Integracja.

– Biurowiec, dzięki zastosowaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych, m.in. specjalnego systemu zarządzania budynkiem (BMS) czy nowoczesnego mechanizmu filtracji powietrza, a także aranżacji przestrzeni w pełni odpowiadającej potrzebom użytkowników, zapewnia zdrowe i bezpieczne środowisko pracy, co jest obecnie najważniejszą kwestią w przypadku nieruchomości biurowych – mówi Agnieszka Krzekotowska, partner i dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami w Colliers.

Stena Fastigheter jest jedną z największych szwedzkich firm prywatnych zajmujących się nieruchomościami, posiadającą w swoim portfolio 26 000 domów i 1250 projektów komercyjnych w największych ośrodkach miejskich Szwecji.

fot. materiały prasowe