Deltamarin zostaje w BCB Business Park w Gdańsku

Deltamarin, fińska firma projektująca statki, przedłużyła umowę i dobrała dodatkową powierzchnię biurową w kompleksie BCB Business Park w Gdańsku, zajmując łącznie około 950 mkw.

Jadwiga Sztelwander-Zięba z Deltamarin Poland, komentuje: „We współpracy z JLL zdecydowaliśmy się sprawdzić obecny rynek biurowy w Trójmieście, podejmując jednocześnie negocjacje w BCB. Finalnie pojęliśmy decyzję o pozostaniu w dotychczasowej siedzibie z uwagi na dogodną lokalizację i elastyczność wynajmującego, znającego i akceptującego nasze oczekiwania, które wykrystalizowały się przez kilka ostatnich lat użytkowania biura.”

BCB Business Park położony jest w Gdańsku – Rębiechowie, tuż obok Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy. Inwestorem kompleksu jest Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. Czterokondygnacyjny budynek B1 oferuje 9 250 mkw. powierzchni biurowej i stanowi pierwszy etap kompleksu BCB Business Park. Docelowo planowana jest rozbudowa BCB Business Park, który łącznie zaoferuje ponad 50 000 mkw. powierzchni biurowej.

fot. materiały prasowe