Dobry sposób na przyciągnięcie kupujących

Mieszkańcy warszawskich osiedli ConceptHouse Mokotów i Apartamenty przy Krasińskiego mogą już korzystać z przestrzeni rekreacyjnej. Deweloper Atlas Estates w pełni przygotował pomieszczenia o powierzchni ponad 260 mkw., dostępne do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. W budynku ConceptHouse Mokotów trzystrefowa przestrzeń rekreacyjna zajmuje 65 mkw. na parterze budynku.

Jest to w pełni wyposażona siłownia o powierzchni 50 mkw. z orbitrekiem, bieżnią, atlasem, rowerem stacjonarnym oraz kilkoma ławkami do ćwiczeń. W pomieszczeniu zainstalowane zostały również ekrany LCD, dzięki czemu czas spędzony na uprawianiu sportu można sobie umilić oglądaniem filmu lub słuchaniem muzyki. W drugim pomieszczeniu znajduje się sucha, wysokotemperaturowa sauna fińska z prysznicem. Najmłodsi mieszkańcy mogą korzystać ze strefy zabaw wyposażonej w stoliki, krzesełka i zabawki oraz w duży ekran telewizyjny, na którym wyświetlane są bajki i filmy dla dzieci. Tak więc korzystający ze sprzętu sportowego rodzice przez cały czas mają swoje pociechy w zasięgu wzroku.

DSC_6152_resize

 

 

 

 

W osiedlu Apartamenty przy Krasińskiego na Żoliborzu, czterostrefowa przestrzeń wypoczynkowa ma powierzchnię ok. 200 mkw. W jej skład wchodzi sala fitness z urządzeniami do ćwiczeń oraz profesjonalnie przygotowana sala kinowa z zaawansowanym systemem audio-video i wyciszonymi ścianami. Filmy lub relacje z wydarzeń sportowych czy kulturalnych można komfortowo oglądać na dużym ekranie, wspólne z sąsiadami i przyjaciółmi.

DSC_6244_resize

 

 

 

 

Trzecie pomieszczenie to sala zabaw dla dzieci, o powierzchni ponad 50 mkw., mieszcząca suchy basen, miękkie klocki, namiot i inne zabawki, a także sofy i telewizor dla rodziców. Ostatnią część przestrzeni relaksacyjnej stanowi kuchnia ze stolikami i krzesłami, wyposażona w podstawowe sprzęty AGD (lodówka, czajnik elektryczny, mikrofalówka), gdzie można urządzić przyjęcie czy po prostu spotkać się ze znajomymi przy kawie lub herbacie.

DSC_6315_resize

 

 

 

 

– W dzisiejszych warunkach rynkowych klienci oczekują od dewelopera czegoś więcej niż tylko mieszkania na dogodnie zlokalizowanym osiedlu, w dobrym standardzie. Dlatego postanowiliśmy zaoferować przestrzeń wspólną przeznaczoną do celów rozrywkowych i wypoczynkowych, która podnosi jakość życia w naszych inwestycjach. Dodatkowo, miejsca te sprzyjają integracji mieszkańców – komentuje Michał Witkowski, z Atlas Estates.

Zarządzanie pomieszczeniami wspólnymi w każdym z dwóch osiedli przejęły już od Atlas Estates wspólnoty mieszkaniowe, które określają zasady korzystania i zajmują się administracją.

(Fot. materiały prasowe)

 

Translate »