Drzwi PREZZO

Wyjątkowo solidna konstrukcja i lekka, współczesna forma – nowa kolekcja drzwi wewnętrznych PREZZO zaprojektowana przez Drzwi i podłogi VOX to propozycja zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz, których właściciele stawiają się na jakość.

PREZZO to drzwi oparte o konstrukcję ramiakową, która we wszystkich poziomych elementach zachowuje grubość 35 mm. Takie parametry decydują o  bardzo dużej trwałości i stabilności konstrukcji. Dostępne w wersji przylgowej, bezprzylgowej, do systemu przesuwnego i z podcięciem wentylacyjnym drzwi, stwarzają wiele możliwości aranżacyjnych dla wnętrz różnego typu.

drzwi-prezzo-drzwi-i-podlogi-vox-1-

Kolekcja została zaprojektowana tak, by pięć modeli można było swobodnie konfigurować, otrzymując spójną estetycznie aranżację. Drzwi pełne i z szybami w układzie wąskim i szerokim, dostępne w czterech kolorach: biały mat, dąb piaskowy, wenge ciemne i virginia, tworzą uniwersalną kolekcję. Modny minimalizm, nieprzemijająca klasyka, subtelna elegancja – PREZZO odnajduje się w rozmaitych stylistykach. Doskonałym uzupełnieniem kolekcji są specjalnie wybrane modele klamek – dopasowane do designu skrzydła drzwiowego, efektownie wieńczą całą aranżację.

drzwi-prezzo-drzwi-i-podlogi-vox-2-

fot. materiały prasowe

 

Translate »