Drzwi z nadrukiem – liczy się indywidualizm

Na takie nowinki warto czekać! Były już drzwi lustrzane, z aplikacją z magnesu i z ozdobnym nadrukiem na szkle – sieć Drzwi i podłogi VOX idzie o krok dalej. Do oferty wchodzi właśnie nowa kolekcja drzwi, którą klient może zaprojektować według własnego pomysłu.

drzwi-i-podlogi-vox-pasja-tworzenia-3-1Ścisła współpraca z jednym z czołowych polskich producentów drzwi, firmą POL-SKONE oraz wykorzystanie technologii trwałego druku cyfrowego, zaowocowały stworzeniem innowacyjnego produktu, który pozwoli nadać indywidualny i niepowtarzalny charakter każdemu wnętrzu. Oferta unikatowych nadruków na drzwi, przy tworzeniu których klient może puścić wodze fantazji, to idealna propozycja dla kreatywnych inwestorów, szukających nowoczesnych i nietuzinkowych rozwiązań.

 

 

drzwi-i-podlogi-vox-pasja-tworzeniaNowa technologia umożliwia klientom zaprojektowanie drzwi utrzymanych w dowolnej kolorystyce, zarówno zewnętrznych jak i wewnątrzlokalowych, które dodatkowo mogą być opatrzone nietypowym wzorem, ciekawą grafiką, pamiątkowym zdjęciem czy nawet ulubionym cytatem lokatorów. Nadruk może się różnić po każdej stronie skrzydła – dzięki temu kolorystyka proponowana przez producenta nie musi być już jedynym kryterium wyboru drzwi do mieszkania lub pokoju.

drzwi-i-podlogi-vox-pasja-tworzenia-2-2

fot. materiały prasowe

 

Translate »