Elegancja w każdej kuchni

Zlewozmywak i bateria mogą stanowić elegancką i funkcjonalną parę niezbędnych w każdej kuchni sprzętów. W otoczeniu praktycznych, ułatwiających przygotowanie posiłków, akcesoriów takich jak suszarki do naczyń czy ozdobne pojemniki utworzą piękną kompozycję barw i kształtów.

Przykładem takiej atrakcyjnej wzorniczo pary jest zlewozmywak stalowy jednokomorowy wpuszczany oraz bateria Modena stojąca z wyciąganym natryskiem marki Ferro.

Zlewozmywak wykończony powłoką typu len sprawdzi się w kuchniach o dużej i mniejszej powierzchni użytkowej. Wykonany został ze stali nierdzewnej AISI 304, co zapewnia mu trwałość i odporność na zanieczyszczenia, środki chemiczne i wysoką temperaturę. Firma udziela na wszystkie zlewozmywaki stalowe 10 lat gwarancji.
Zlewozmywakowi towarzyszy Modena – bateria kuchenna z obrotową wylewką i wyciąganą rączką natrysku o dwóch strumieniach. Wyposażona w regulator ceramiczny pokryta została elegancką chromowaną powłoką. Ergonomiczny kształt i dobre proporcje tej baterii zapewniają swobodę i komfort użytkowania.

Stalowy zlewozmywak z baterią Modena świetnie będzie wyglądał na tle oryginalnych metalowych pojemników w takim samym kolorze, bądź szklanych przeźroczystych mis, eksponujących swoją zawartość.

fot. Ferro