Ferdinand Gross ulokował się w Segro

SEGRO, deweloper, właściciel i zarządca powierzchni magazynowych, pozyskał kolejnego najemcę – firmę Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o. – w ramach obiektu SEGRO Industrial Park Wrocław. Nowy najemca specjalizuje się w sprzedaży elementów złącznych i zarządzania częściami typu C. Nowa powierzchnia magazynowa w SEGRO Industrial Park Wrocław będzie głównym centrum magazynowo-dystrybucyjnym grupy Ferdinand Gross w Polsce.

Na mocy podpisanej umowy Ferdinand Gross Polska wynajęła ok. 2500 mkw. powierzchni magazynowej wraz z modułem biurowym oraz zdecydowała o przeniesieniu swojej siedziby do SEGRO Industrial Park Wrocław. Magazyn posłuży do przechowywania różnorodnych elementów złącznych oraz do kompletowania produktów, w ramach realizowanych zamówień, dopasowanych do indywidualnych wymagań klientów. Ferdinand Gross należy do największych dostawców techniki elementów złącznych w Niemczech, a oddział w Dreźnie, centrum logistyczne w Hannoverze oraz spółki na Węgrzech, w Polsce, w Rumuni i Republice Czeskiej zapewniają ciągły wzrost udziałów firmy w rynku ogólnoeuropejskim. 150 lat doświadczenia w dziedzinie elementów złącznych i zamocowań zapewnia solidną podstawę świadczonych przez firmę usług.

SEGRO Industrial Park Wrocław położony jest w północno-wschodniej części miasta, w bliskiej odległości od jego centrum (12 km). Usytuowanie przy drodze wyjazdowej prowadzącej w kierunku Warszawy oraz w bezpośrednim sąsiedztwie autostradowej obwodnicy Wrocławia jest dodatkowym atutem lokalizacji. SEGRO Industrial Park Wrocław to pierwsza inwestycja SEGRO na terenie Dolnego Śląska. Projekt realizowany jest na zasadzie partnerstwa biznesowego w formie spółki joint venture SEGRO z Polskim Holdingiem Nieruchomości S.A. należącym do Grupy PHN – wiodącego inwestora i zarządzającego na rynku nieruchomości komercyjnych.

 

Translate »