Forma Wysoka – natura i nowoczesność

Bliskość natury i spokój wydają się nieosiągalne w wielkim mieście. Nie musimy jednak wyjeżdżać daleko, aby móc je odnaleźć – Osiedle Forma Wysoka pozwala cieszyć się własną przestrzenią niezakłóconą przez metropolię. Współgrające z naturalną zielenią jest idealne dla rodziny, która ceni sobie bezpieczeństwo i życie we własnym tempie, nie rezygnując tym samym z atrakcji miasta. Osiedle składa się z trzech budynków mieszkalnych. Inwestorem jest firma PROFIT Development.

Dostępne są mieszkania już od 27 m2 , aż do 97 m2 . Letnie wieczory lokatorzy mogą spędzać na balkonie lub tarasie, z widokiem na zieleń otaczającą osiedle. „Podczas tworzenia osiedla Forma Wysoka dużą wagę przyłożono do problemu mostków cieplnych w mieszkaniach. Dlatego zdecydowano się na rozwiązania, które pozwolą skutecznie je wyeliminować, a tym samych zapewnią mieszkańcom pełen komfort termiczny.” – mówi Wojciech Tonkowicz z firmy Profit Development.

Nośne elementy termoizolacyjne Schöck Isokorb wykorzystane w konstrukcji budynków to system dedykowany wszystkim rodzajom balkonów oraz tarasów, w połączeniach żelbet-żelbet, żelbet-drewno, żelbet-stal oraz stal-stal.

fot. materiały prasowe