Gala CIJ Awards Poland 2017

Patronat Medialny

9 listopada 2017, w Airport Hotel Okęcie**** w Warszawie, po raz 16-ty odbędzie się Gala konkursu polskiej branży nieruchomości: CIJ Awards Poland 2017. Zapraszamy do udziału w tym uroczystym wieczorze, organizowanym w tym roku wspólnie przez CIJ Europe oraz powermeetings.eu.

Gala CIJ Awards Poland 2017 jest uznanym i prestiżowym wydarzeniem na polskim i europejskim rynku nieruchomości zarówno biurowych, handlowych, przemysłowych, jak i mieszkaniowych. To także uroczystość, podczas której rok rocznie spotyka się duża grupa wiodących firm kreujących nowe projekty, nowe wizje, a także cały rynek nieruchomości. Warto podkreślić, że podczas Gali nagradzane będą nie tylko same inwestycje, ale też całe zespoły oraz nowatorskie koncepcje i rozwiązania.

Już po raz kolejny Organizatorzy zaproponowali wiele nowych kategorii konkursowych, dostosowanych do zmieniających się oczekiwań i wymagań firm z branży, co spotkało się z dużym uznaniem i zainteresowaniem ze strony rynku. Łącznie podczas CIJ Awards Poland 2017 uhonorowanych zostanie 37 przedsiębiorstw i instytucji w 37 kategoriach.

Kolejnych 8 wydarzeń z cyklu CIJ Awards jest organizowanych m.in. w Czechach, Rumunii, Serbii, Grecji, na Węgrzech oraz w USA.

Więcej informacji o Gali dostępnych jest pod linkiem: http://awards.cijeurope.com/pl/

Pracując przez okrągły rok warto zatrzymać się na chwilę i spędzić czas w miłej atmosferze wśród znajomych i przyjaciół biznesowych. Zapraszamy do rezerwacji miejsc na Gali CIJ Awards Poland 2017 już dziś.