Gala konkursu Top Woman In Real Estate już 11 maja

Jury przyzna nagrodę specjalną dla mentora rynku nieruchomości: Special Award – Influencer of the Year. Podajemy nazwiska czterech nominowanych pań.

3 maja zakończyło się głosowanie internetowe w Konkursie Top Woman in Real Estate. W jego wyniku internauci wybrali laureatkę w kategorii Personality of the Year. W pierwszych dniach maja Jury Konkursu wskazało także zwyciężczynie w pozostałych ośmiu kategoriach konkursu.

Ogłoszenie kandydatek i uroczyste wręczenie nagród nastąpi na uroczystej gali w Hotelu InterContinental Warszawa 11 maja 2018 r. o godz. 19.00.  Gala jest wydarzeniem dla całej branży, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. To także cenna okazja do spotkania i rozmów biznesowych. Zaproszenia na galę można nabyć tutaj: topwoman.evenea.pl 

WAŻNE: Specjalną decyzją Rady Programowej zdecydowano o przyznaniu dodatkowej nagrody dla najbardziej wpływowej kobiety w świecie nieruchomości: Special Award – Influencer of the Year. Wyróżnienie to wręczone zostanie osobie, która w minionym roku wywarła największy wpływ na rozwój i wizerunek całego sektora. To tytuł honorowy, przyznawany w uznaniu za charyzmę, dokonania w branży nieruchomości i osobowość. W tej kategorii nominowane zostały cztery kandydatki (alfabetycznie wg nazw firm):

– Anna Górska-Kwiatkowska

– Cushmann, Jolanta Nowakowska-Zimoch

– Greenberg, Monika Dębska-Pastakia, Knight Frank

– Katarzyna Zawodna- Bijoch, Skanska.

Przypomnijmy, że Jury obradowało w 14-osobowym składzie, któremu przewodniczył Pan Jacek Wachowicz, Prezes Zarządu Immobel. Nagrody w Konkursie przyznane zostaną w kategoriach: Business management, Innovation, Business support, Commercial sales, Residential sales, Activities for green building, Journalism, Architecture and design, Pro-woman Company, Special Awards – Influencer of the Year, Personality of the Year. Szczegółowe informacje o kandydatkach nominowanych znajdują się tutaj: topwoman.pl/shortlist/

O KONKURSIE

Konkurs Top Woman in Real Estate narodził się z chęci wyróżnienia i wypromowania pań, które osiągają sukcesy biznesowe, a ich działania inspirują innych do przełamywania barier. Konkurs jest wspólną inicjatywą liderów rynku nieruchomości i kluczowych organizacji branżowych, takich jak Ladies First, OSWBZ czy WIREP. Ma on za zadanie ocenić rolę i kompetencje kobiet w sektorze i nagrodzić za najlepsze osiągnięcia.

Więcej na topwoman.pl