Galeria Bursztynowa w Ostrołęce otwiera swoje podwoje

29 maja 2014 otwarta zostanie Galeria Bursztynowa, największe w Ostrołęce i w promieniu 110 km, nowoczesne centrum handlowe. W związku z ogromnym zainteresowaniem obiektem inwestor już teraz zapowiada plany jego rozbudowy.

Galeria Bursztynowa mieści się w centrum Ostrołęki (ok. 54 tys. mieszkańców). Powierzchnia użytkowa obiektu wynosi ok. 32 000 mkw., z czego 27 000 mkw. stanowi powierzchnia handlowa. Deweloperem jest firma Narev Inwestycje. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację jest firma Cushman&Wakefield. Pełnobranżową dokumentację projektową przygotował arch. Jacek Zub z zespołem działu Zarządzania Projektami firmy Cushman & Wakefield. Inwestycję sfinansował Bank BPS wraz z konsorcjum banków spółdzielczych.

Otwarcie Galerii Bursztynowej podzielone jest na dwie fazy. 23 maja otwarty został market budowlany i ogrodniczy OBI. 29 maja oddana zostanie pozostała część obiektu, czyli galeria handlowa, wraz z hipermarketem Tesco. Galeria Bursztynowa wynajęta jest w 93%.

Z okazji otwarcia Galerii Bursztynowej przez osiem dni zorganizowane będą różnorodne atrakcje. Klienci będą mogli rozpocząć zakupy 29 maja o godz. 10.00. Każda osoba, która przyniesie bursztyn, otrzyma kubek z logo obiektu.

Przez kolejne dni będzie można wziąć udział m.in. w konkursach organizowanych przez najemców oraz obejrzeć występy artystyczne i posłuchać koncertów, które odbędą się na scenie wewnątrz budynku. Część najemców przewiduje m.in. rabaty przyznawane po okazaniu swojej fotografii wykonanej na specjalnym stanowisku na terenie galerii. Na maskotkę obiektu w drodze konkursu wybrano Bursztynowego Misia. Najwięcej atrakcji dla najmłodszych gości galerii przewidziano 1 czerwca.

 

Translate »