Grupa Paradyż na targach MosBuild 2014

W dniach 15–18 kwietnia Grupa Paradyż po raz kolejny zaprezentowała swoją ofertę produktową na 20. targach MosBuild w Moskwie. To największa i najważniejsza impreza targowa branży budowlanej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi MosBuild po dwóch dekadach mają silną pozycję na rynku wystawienniczym. To tutaj najważniejsze firmy z branży budowlanej, w tym producenci płytek ceramicznych, prezentują swoje najnowsze produkty i usługi oraz pozyskują nowych kontrahentów.

W aranżacji stoiska Grupy Paradyż dominowały kolory bieli, złota i czerwieni oraz efektowne detale, m.in. kryształowe żyrandole. Firma przedstawiła ponad 30 kompletnych kolekcji,

w tym wiele nowości. W kolekcjach zastosowano m.in. popularne na rynku wschodnim dekoracje z motywami kwiatowymi. Co więcej, w Moskwie zostały zaprezentowane propozycje z marki premium – My Way Paradyż Group, m.in. płytki inspirowane kamieniem – kolekcje Daino Reale by My Way, Eramosa by My Way – oraz Cement by My Way. Ponadto swoją premierę na targach miały płytki Wood by My Way.

Ściany stoiska Grupy Paradyż zdobiły m.in. efektowne obrazy o intensywnie nasyconych kolorach, z nadrukami wykonanymi w technice cyfrowej. Podobne, dowolne elementy wykonane ze szkła może zaprojektować i zamówić każdy Klient, który złoży indywidualne zamówienie w Grupie Paradyż. Firma zaprezentowała ponadto, dostępne już w sprzedaży, uniwersalne dekoracje szklane do kuchni i łazienki.

fot. materiały prasowe

 

Translate »