GTV na targach MTKT Innovation 2016

W dniach 09-12 marca 2016 w Kijowie, odbyły się największe na terenie tego kraju targi producentów mebli i akcesoriów meblowych. Firma GTV uczestniczyła w tym wydarzeniu po raz trzeci.
W tym roku w trzech pawilonach o powierzchni wystawienniczej liczącej ponad 20 000 m², swoje produkty zaprezentowało 300 wiodących firm z branży meblarskiej. Przez cztery dni wystawę odwiedziło około 20 000 gości.

Na stoisku GTV, odwiedzający mogli zapoznać się z nową, autorską linią okuć do drzwi przesuwnych, bukowymi organizerami Wood’in Set, będącymi uzupełnieniem ultracienkiej szuflady AXIS. Szczególne miejsce w ekspozycji zajęły źródła światła: oświetlenie LED, nowe transformatory do taśm LED, profile aluminiowe i taśmy ledowe wyposażone w nowy typ diod.

Ogromną popularnością wśród ekspertów z branży meblowej cieszył się system przesuwny Flat Line, który pozwala zmontować drzwi przesuwne, uzyskując minimalistyczny efekt. Rączka, której design dopasowany jest do nowoczesnych wnętrz, dzięki ergonomicznej budowie, gwarantuje doskonałą funkcjonalność systemu oraz optycznie zmniejsza ilość aluminium wykorzystanego do okucia drzwi.

– Udział w wystawie był strategicznym krokiem, który pozwolił zapoznać się z najnowszymi trendami i warunkami współpracy na Ukrainie. Nasza obecność przełożyła się również bezpośrednio na nawiązanie wielu ciekawych kontaktów z potencjalnymi partnerami. Pomimo trudnej sytuacji politycznej na Ukrainie, rynek mebli nadal rośnie, o czym świadczy liczba firm uczestniczących i ilość odwiedzających targi gości. Te zauważalne oznaki ożywienia na rynku, na pewno przełożą się również na wzrost zapotrzebowania na akcesoria meblowe – podkreśla Roman Svystun, regionalny menedżer ds. rozwoju GTV, który odpowiada za rynek ukraiński.

MTKT Innovation to największe ukraińskie targi z dziedziny akcesoriów i materiałów do produkcji mebli, wykraczające poza ramy tradycyjnej wystawy producentów, na które corocznie przyjeżdżają przedstawiciele designu z całego świata.

fot. materiały prasowe