HB Reavis zdobył nagrody za 33 Central w Londynie

HB Reavis, grupa deweloperska, która na londyńskim rynku jest obecna od 2013 r., zdobyła dwie brytyjskie nagrody branżowe za 33 Central, swoją pierwszą inwestycję biurową w londyńskiej dzielnicy City.

Kompleks biurowy 33 Central otrzymał nagrodę w konkursie UK Property Awards w kategorii Najlepsza architektura biurowa w Londynie (Best Office Architecture London) oraz wyróżnienie Wysoko oceniany (Highly Commended) w kategorii Budynek biurowy w Wielkiej Brytanii.

W konkursie UK Property Awards biorą udział najlepsze firmy deweloperskie z całego świata specjalizujące się w nieruchomościach komercyjnych i mieszkaniowych. Prestiżowe nagrody i wyróżnienia przyznawane są za największe osiągnięcia przedstawicielom branży za ich działalność w Wielkiej Brytanii. Panel niezależnych ekspertów o dużym doświadczeniu wyłania zwycięzców we wszystkich kategoriach.

33 Central to flagowy projekt grupy HB Reavis. Ten najwyższej klasy budynek biurowy położony jest w samym sercu londyńskiego City, w jednej z najlepszych lokalizacji stolicy Wielkiej Brytanii, zaledwie minutę drogi spacerem od London Bridge, znanej kolumny The Monument i siedziby Bank of England.  Dziewięciopiętrowy biurowiec o powierzchni ponad 21 000 mkw zostanie oddany do użytku w 2017 roku.

Biurowiec zaprojektowała pracownia John Robertson Architects, a za jego budową odpowiada wewnętrzny zespół HB Reavis. Inwestycja zostanie zrealizowana zgodnie z najwyższymi standardami zrównoważonego projektowania uprawniającymi inwestycję do ubiegania się o certyfikat ekologiczny BREEAM na poziomie Excellent.

„Tego typu dowody uznania w branży działają motywująco, tym bardziej, że inwestycja 33 Central to nasz debiut w Londynie. Jesteśmy z niej ogromnie dumni, a otrzymane nagroda i wyróżnienie są dla nas potwierdzeniem, że do realizacji tego flagowego projektu zaangażowaliśmy zespół na światowym poziomie. Budynek będzie wyróżniał się najwyższą jakością materiałów i wyjątkowym designem tak wewnątrz, jak i na zewnątrz” – powiedział Tomáš Jurdák, dyrektor zarządzający HB Reavis UK.

il.  33 Central / źródło: e-biurowce.pl