Hiacynt – autorska biżuteria dla łazienki

Dobrze dobrana armatura nadaje wnętrzu blasku, dokładnie jak idealnie dopasowany naszyjnik czy kolczyki, które przyciągają wzrok, nie przyćmiewając całej stylizacji. Produkty Hiacynt to nowoczesne linie zamknięte w ponadczasowych formach, które ozdobią każdą łazienkę.

Strzeliste łuki, subtelne nachylenia, delikatnie zaokrąglone dźwignie – najnowsza kolekcja marki Deante została dopracowana z jubilerską precyzją. Małgorzata Płoskońska stworzyła serię, która urzeka niezawodnym połączeniem ponadczasowego designu z wysoką funkcjonalnością. Kolekcja Hiacynt to elegancka biżuteria dla domu zaprojektowana z okazji srebrnego jubileuszu firmy.

150426deante3

Baterie z najnowszej kolekcji mają dynamiczną formę – wyważone kąty nachyleń, dyskretne krzywizny i kunsztowne obłości tworzą spójną całość. Okrągłe zakończenia wylewek korespondują z wygodnymi w użyciu dźwigniami. Seria będzie się dobrze prezentowała zarówno w ultraminimalistycznym wnętrzu, jak i łazienkach urządzonych w stylu industrialnym, czy tradycyjnym.

150426deante5

Modele umywalkowe i bidetowy posiadają wygodne korki typu click-clack, pozwalające w łatwy sposób otwierać i zamykać odpływ wody. Dodatkowo, baterie umywalkowe zostały wyposażone w system eco-click, czyli funkcję dwustopniowego otwierania dźwigni, redukującą zużycie wody do 50%.

150426deante6

fot. Deante