Hotel B&B Wroclaw Centrum nominowany do nagrody TOPHOTEL 2015

Już po raz siódmy wystartował plebiscyt TOPHOTEL 2015, jeden z najstarszych rankingów branży hotelowej w Polsce. Na szczególną uwagę zasługuje obecność w konkursie hotelu B&B Wrocław Centrum. Obiekt, który pod koniec ubiegłego roku świętował swoje pierwsze urodziny, zdobył uznanie na wrocławskim rynku.

TOPHOTEL, organizowany przez Netmedia Business Travel, hotele.pl i eTravel to plebiscyt, którego celem jest uhonorowanie wybitnych osiągnięć w hotelarstwie. O wyborze na listę nominowanych decydują sami klienci, wystawiając hotelom pozytywne opinie. W każdej z 19 kategorii nominowane zostały trzy obiekty z najlepszymi ocenami uzyskanymi od klientów indywidualnych i korporacyjnych. Hotel B&B Wrocław Centrum znalazł się wśród trzech obiektów nominowanych do prestiżowej nagrody TOPHOTEL 2015 w kategorii CITY. Obiekty oceniane w tej grupie wyróżniają się lokalizacją w centrum miasta oraz dogodnym dojazdem.

Zwycięzców tegorocznej edycji plebiscytu TOPHOTEL 2015 poznamy podczas uroczystej gali 16 kwietnia br. Statuetka i tytuł zostaną przyznane temu obiektowi, który w danej kategorii uzyska największą liczbę głosów spośród wszystkich hoteli nominowanych do nagrody. Swoje poparcie dla hotelu B&B

bb_wroclaw_centrum_1

fot. materiały prasowe

Translate »