Hotel B&B Wrocław Centrum wśród finalistów Profit Hotel Awards 2014!

Pod koniec listopada br. w Warszawie odbyło się najważniejsze spotkanie branży hotelarskiej w Polsce – IX Forum Profit Hotel 2014. Zwieńczeniem dnia była uroczysta Gala, podczas której nagrodzono najlepsze obiekty hotelarskie na krajowym rynku. Na podkreślenie zasługuje fakt, że wśród finalistów trzeciej edycji konkursu Profit Hotel Awards 2014 znalazł się „młody” hotel B&B Wrocław Centrum, który w listopadzie br. obchodził swoje pierwsze urodziny.

Profit Hotel Awards 2014 organizowany przez BROG Marketing Sp. z o.o. to jedyny w Polsce konkurs, w którym wybitne osobowości branży hotelarskiej przyznają nagrody najlepszym hotelom oraz obiektom noclegowym w kraju. Jury nie miało łatwego zadania, wyłaniając zwycięzców dla każdej z 11 kategorii, bowiem do tegorocznej edycji Profit Hotel Awards 2014 zgłoszono w sumie blisko 300 obiektów. W kategorii hoteli 1-2 gwiazdkowych jednym z finalistów został hotel sieci B&B zlokalizowany w stolicy Dolnego Śląska.

Hotel B&B Wrocław Centrum jest trzecim obiektem należącym do sieci B&B w Polsce. Jako pierwszy otwarto hotel B&B w Toruniu (93 pokoje), a drugi B&B Warszawa-Okęcie (154 pokoje).