IMMOFINANZ – orientacja na klienta

“Space to succeed” – pod takim hasłem firma IMMOFINANZ uruchomiła nową odsłonę swojej marki, w tym obecności w Internecie. Filozofia nowego wizerunku firmy została w dużej mierze oparta na silnej koncentracji IMMOFINANZ zarówno na kliencie jak i rynku.

Logotyp z ruchomymi ramkami podkreśla wielkość znaczenia słów „przestrzeń do osiągnięcia sukcesu”, jak również elastyczność firmy w zaspokajaniu różnorodnych potrzeb klientów.

„IMMOFINANZ postrzega siebie jako dostawcę specjalnie zaprojektowanych rozwiązań na rynku nieruchomości, które wspierają naszych klientów w pomyślnej realizacji ich pomysłów biznesowych. Nasze nowe motto „Space to succeed” dodatkowo ilustruje tę wizję”, wyjaśnia Oliver Schumy, prezes zarządu IMMOFINANZ. „Oferujemy przestrzeń jak również odpowiednie środowisko zapewniające sukces naszym najemcom, zarówno tym z sektora handlowego jak i biurowego.”

Równolegle do wprowadzenia zmian w samej marce, również strona internetowa IMMOFINANZ zostanie zaprezentowana w nowocześniejszej i świeższej wersji, z silnym naciskiem na najnowsze wiadomości z Grupy i jej głównych rynków. Akcjonariusze, analitycy, przedstawiciele mediów i opinii publicznej znajdą na niej informacje podane w klarowny i przyjazny dla odbiorcy sposób.

Photo(c)IMMOFINANZ_Advertising Materials

fot. materiały prasowe