Innowacyjny system sterowania do zarządzania nieruchomością

Czy przydarzyło wam się będąc np. na wakacjach zastanawiać czy wasz dom jest bezpieczny? Czy zakręciliście zawór z wodą, albo czy brama garażowa nie została otwarta? Dziś dzięki urządzeniom smart home możemy pozbyć się takich zmartwień i mieć pełną, zdalną kontrolę nad swoim lokalem. Wiedzą o tym znakomicie użytkownicy urządzeń produkowanych przez firmę FIBARO, polską markę firmy Nice, z sektora Smart Home, Security, Home and Building Automation.

Pamiętajmy, że inteligentne systemy to zbiór naczyń połączonych, które sprytnie zintegrowane mogą pomóc w naprawdę bardzo ekologicznym, a także bezpiecznym i wygodnym życiu.

Jak działa aplikacja SIM-ON? Umożliwia zarządzanie wszystkimi urządzeniami inteligentnego domu za pomocą jednego urządzenia – np. telefonu. Pierwszym krokiem jest wykonanie skanu 3D nieruchomości. Skan swojego mieszkania można uzyskać korzystając z profesjonalnej firmy skanującej w ramach sieci partnerskiej Matterport, lub wykonać go samodzielnie za pomocą aplikacji dostępnej na telefon zarówno z systemem Android oraz iOS.

fot. materiały prasowe