Kolejne RockParki powstaną w Polsce

RockCapital rusza z budową kolejnych Rock Parków w Polsce. Jeden z nich powstanie w Przeworsku. Otwarcie retail parku zaplanowane jest na 4 kwietnia 2023 r.

Rock Park w Przeworsku oferuje blisko 6800 m2 powierzchni handlowej. Parking zostanie wzbogacony o stację ładującą dla samochodów elektrycznych, która powstanie we współpracy z operatorem sieci ładowania pojazdów elektrycznych, firmą ChargeEuropa.

Kolejną inwestycją RockCapital jest Rock Park w Lubanowie, gmina Błaszki, o powierzchni blisko 2100 m2. Dla komfortu klientów zostanie również przygotowany duży i wygodny parking, który oferuje 60 miejsc. Parking również zostanie wyposażony w stację ładującą dla samochodów elektrycznych.

RockCapital rozwija sieć parków handlowych w całej Polsce. Działa pod marką RockPark, której klientami są sieci handlowe, zarówno globalne, jak i lokalne. Firma profesjonalnie zajmuje się całym procesem inwestycyjnym, poprzez znalezienie atrakcyjnych lokalizacji, komercjalizację powierzchni, aż po budowę i przekazanie do użytkowania gotowych obiektów.

fot. materiały prasowe