KOŁO nagrodzone tytułami Superbrands

Sanitec Koło, producent i dystrybutor wyrobów wyposażenia łazienek, zdobyło prestiżowe wyróżnienia Superbrands 2013/2014 oraz Created in Poland Superbrands. Należąca do firmy marka KOŁO została jednym z ośmiu laureatów rankingu w podkategorii „wykończenie wnętrz”.

Superbrands Ltd. to jedyna na świecie niezależna organizacja promująca idee „brandingu” poprzez identyfikację i nagradzanie najsilniejszych marek. Zaszczytne tytuły przyznano w Polsce po raz ósmy. Oceniano ponad 2000 marek w 26 kategoriach opierając się na jednych z największych niezależnych badań marketingowych w kraju. We wrześniu 2013 roku przeprowadzono ankietę wśród 15 tysięcy respondentów, których pytano m.in. o znajomość marki i skłonność do jej polecania. Następnie skrócona lista brandów trafiła do Rady Marek, w której 43 specjalistów m.in. marketingu, brandingu, reklamy oraz public relations oceniło i wybrało liderów poszczególnych podkategorii.

Jubileuszowa gala z okazji 10-lecia projektu Superbrands w Polsce, na której uroczyście zostaną wręczone wyróżnienia, odbędzie się w maju 2014 roku.

 

Translate »