Kultowy design w Łodzi

Od połowy maja w łódzkiej Manufakturze działa punkt #Oh My Bag. To nowa sieć sprzedaży kultowych produktów marki Fullspot, Zozo Design. Łodzianki szczególnie ucieszyła wiadomość, że mogą tu kupić torebki Obag.

Full spot collection p-e in composition4

Włoskie torby Obag i akcesoria marki Fullspot to już kultowe, ulubione torebki kobiet. Sekret międzynarodowego sukcesu produktów tkwi w personalizacji. Klientki same tworzą torbę swoich marzeń. Panie najpierw wybierają model – O bag standard, O bag mini, O basket oraz O pocket. Następnie muszą podjąć decyzję co do koloru, a tych jest ponad 20. Do tego należy samodzielnie dobrać uchwyty lub paski z różnych materiałów. Można też wyposażyć swoją torebkę w różnokolorowe organizery i ciekawe akcesoria, np. frędzle czy materiałowe opaski. Wszystkie torby wykonane są ze specjalnego, lekkiego, tworzywa EVA, które jest wytrzymałe i wodoodporne.

Na stoisku #Oh My Bag w Manufakturze kupić można także inne akcesoria marki Fullspot, takie jak okulary O sun, zegarki O clock czy bransoletki O bracelet – również w pełni personalizowane. Uzupełnieniem oferty jest biżuteria Zozo Design: oryginalne naszyjniki, kolczyki  i bransoletki wykonane z najwyższej jakości kamieni naturalnych oraz złota, srebra i pozłacanego srebra.

fot. materiały prasowe