Łazienka w kolorach natury

Ciepłe, naturalne barwy, inspiracje zaczerpnięte prosto z natury – takie otoczenie koi zmysły i zaprasza do chwil pełnych relaksu. Łazienka zaaranżowana płytkami z nowych kolekcji marki Tubądzin to wnętrze, które emanuje wytwornym spokojem.

Kolory ziemi to trend, który ma stałe miejsce w kanonach elegancji. Decydując się na głębokie brązy, delikatne beże, piaskowe odcienie szarości, mamy szansę stworzyć stonowane klasyczne wnętrze. Dobierając odpowiednie dodatki i detale zgodne z naszym indywidualnym gustem, zaaranżujemy przestrzeń, która wpisze się stylistycznie w nasze oczekiwania.

Biloba – lekko i przytulnie

Biloba to gatunek drzewa pochodzącego z Chin. To także kolekcja płytek, na którą składają się płytki ścienne w czterech kolorach, teksturą przypominające przekrój pnia drzewa. Jasne, beżowe i kremowe odcienie komponują się z odrobinę ciemniejszą szarością i brązem. Kolekcję uzupełniają dekory z motywem drobnych listków drzewa Biloba oraz mozaiki i płytki podłogowe imitujące deski.

Traviata – w królestwie elegancji

Beżowe i brązowe płytki ścienne z kolekcji Traviata to prosta, efektowna baza dla wnętrza przepełnionego klasą. Duże dekory ze złoconym motywem roślinnym i bawiącymi oko, ciekawymi falistymi wzorami, to sposób na nadanie przestrzeni zdecydowanego charakteru.

Bellante – efekt glamour

Jasne płytki imitujące teksturę marmuru w kolorach beżu i jasnego brązu, zyskują pełną krasę w otoczeniu dekorów ozdobionych połyskliwym ornamentem roślinnym. Szlachetność kamienia, w połączeniu z błyskiem efektownego dekoru, to gwarantowany efekt glamour, który wprowadzi do łazienki atmosferę wytworności z odrobinę ekstrawaganckim pazurem.

Łazienka to przestrzeń, w której spokój i harmonia liczą się ponad wszystko. Kolory ziemi to doskonały sposób na stworzenie stonowanej, wysmakowanej przestrzeni, która wprowadzi nas w atmosferę relaksu, zostawiając miejsce na nasze indywidualne pomysły aranżacyjne. (fot. materiały prasowe)

1. Bellante

2. Bellante 1

3. Biloba

4. Traviata

Translate »