Łódź: II etap osiedla Kraft z pozwoleniem na użytkowanie

Deweloper Trei Real Estate Poland otrzymał pozwolenie na użytkowanie dla II etapu osiedla Kraft, na który składa się 87 mieszkań. Tym samym kończy inwestycję na łódzkim Teofilowie, obejmującą łącznie 191 lokali oraz osiedlową infrastrukturę z placem zabaw i małą architekturą.

Budowa osiedla przy ulicy Traktorowej rozpoczęła się w 2020 roku, a w czerwcu 2021 roku do sprzedaży trafił II etap z ofertą 87 lokali. W 5-piętrowym budynku znalazły się kawalerki oraz 2-, 3- i 4- pokojowe mieszkania o powierzchni od 28 do 107 mkw. z balkonami, tarasami lub ogródkami na parterze.

Łódzki rynek jako jeden z siedmiu największych w Polsce przyciąga deweloperów. Wysoki poziom popytu na nowe mieszkania przekłada się na zainteresowanie kupujących, zwłaszcza tych szukających ofert z segmentu popularnego, skierowanego do szerokiego grona odbiorców. W ciągu ostatniego roku ceny transakcyjne na rynku pierwotnym w Łodzi wzrosły o ponad 10%, co zachęciło inwestorów indywidualnych do zakupu lokali nie tylko na cele mieszkaniowe, ale także z myślą o lokacie kapitału.

fot. materiały prasowe