Miłość od pierwszego dotyku

Resztki jedzenia po przygotowywaniu obiadu, kleista farba, olej po naprawie roweru – to tylko niektóre substancje, których trudno się pozbyć z naszych rąk. Gdy Twoje palce są brudne, szukasz w kuchni kranu, którego obsługa będzie tak prosta, jak to tylko możliwe. Dzięki nowej dotykowej baterii Zedra od firmy GROHE, aby zaczerpnąć wody wystarczy po prostu dotknąć wylewki palcem lub inną czystą częścią ręki. To szybki i łatwy sposób na pozbycie się zabrudzeń, który dodatkowo sprawia że kran zawsze pozostanie czysty.

Ta bateria zlewozmywakowa to połączenie stylowego wyglądu z nowoczesną funkcjonalnością. Bateria wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, ma elegancki kształt stożka, a dźwignia służąca do tradycyjnego włączania wody, doskonale komponuje się z całością. Gdy włączamy baterię, automatycznie, ze względu na bezpieczeństwo użytkownika woda, która leci z kranu jest zimna. Możliwe jest jednak uregulowanie temperatury wody za pomocą termostatu Grohtherm Micro, który umożliwia ustawienie żądanej temperatury.

Ponadto bateria pojawia się na rynku z wyciąganą, podwójną wylewką, która została całkowicie przeprojektowana. Dzięki dodaniu przycisku sterującego z funkcją podwójnego blokowania, przełączanie między strumieniami jest proste i wygodne. Funkcjonalność baterii została również wzmocniona przez zastosowanie wylewki przypominającej łuk, która umożliwia napełnianie wysokich wazonów, konewki czy garnków. Funkcja obrotowa natomiast rozszerza zasięg kranu – to właśnie dzięki niej możemy go używać również poza umywalką. (fot. materiały prasowe)