Modernizacja krakowskiego kompleksu biurowego GTC

Krakowskie budynki biurowe Galileo, Newton, Edison i Pascal zmieniają oblicze. Końca dobiegł proces modernizacji kompleksu należącego do firmy GTC. Przeprowadzone prace obejmowały wprowadzenie dodatkowych udogodnień dla najemców oraz nowych rozwiązań architektonicznych wokół budynków, jak również odświeżenie lobby recepcyjnych. Firma doradcza Savills jest agentem wyłącznym ds. wynajmu powierzchni biurowej w kompleksie.

W ramach zakończonych prac utworzono zielone pergole wokół kompleksu, wzdłuż ulicy Armii Krajowej. Całkowicie odnowiono również lobby recepcyjne trzech budynków. Z kolei budynek Edison na parterze zyskał udogodnienia na wyłączny użytek najemców, w tym nową siłownie, grotę solną i nowoczesną salę konferencyjną.

“Od samego początku wszystkie budynki w ramach kompleksu trzymamy w naszym portfelu, będąc zarówno ich deweloperem jak i właścicielem. Z tego względu zależy nam, by cały czas podnosić poziom komfortu dla najemców, oferując nowoczesne środowisko biznesowe, które wychodzi naprzeciw ich potrzebom” – mówi Justina Ivan, dyrektor ds. najmu powierzchni komercyjnych, GTC.

“Od czasu oddania do użytku pierwszego z budynków cały kompleks stał się już bardzo rozpoznawalny wśród mieszkańców Krakowa, m.in. dzięki swojej lokalizacji, głównym najemcom i ponadczasowej architekturze. Deweloper postanowił go odnowić i dostosować do obecnych standardów rynkowych, podnosząc jego jakość dla najemców” – mówi Carlos Panek, konsultant, dział powierzchni biurowych, Savills.

Budynki biurowe Galileo, Newton, Edison i Pascal należą do kompleksu biurowego Korona. Powierzchnia całkowita kompleksu to 36 800 mkw. Kompleks zlokalizowany jest przy ul. Armii Krajowej w Krakowie, na odcinku pomiędzy ul. Kołową i Stanisława Przybyszewskiego. Charakteryzuje się wysoką jakością powierzchni biurowej z ponadstandardową wysokością pięter. Firma Savills jest agentem wyłącznym odpowiedzialnym za wynajem wszystkich budynków w ramach kompleksu.

fot. Edison, recepcja / mat.prasowe