MOKKA ma głównego wykonawcę

MOKKA, projekt mieszkaniowy realizowany przez OKAM Capital, ma generalnego wykonawcę: firmę Karmar S.A. W dniu 23 października 2015r. OKAM Capital i Karmar S.A. podpisały umowę na realizację tej inwestycji.

MOKKA to projekt, w którym będzie się mieściło 306 apartamentów. Teren, na którym stanie budynek MOKKI 27 października 2015 roku został przekazany firmie Karmar S.A. W pierwszym etapie generalny wykonawca skoncentruje się na pracach przygotowawczych do uruchomienia prac budowlanych, czyli rozbiórce istniejących budynków magazynowych. Dopiero po tym etapie rozpocznie się właściwa budowa inwestycji, która będzie trwała 18 miesięcy.

Na działce o powierzchni blisko 9 tys. mkw. powstaną dwa dziewięciokondygnacyjne budynki. Do dzisiaj nabywców znalazło już blisko 15% mieszkań. Obecnie OKAM Capital jest w trakcie realizacji trzech projektów mieszkaniowych: InCity, Vista i Dom w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. W przyszłym roku OKAM rozpocznie projekt Bohema, zakładający rewitalizację XIX-wiecznej fabryki kosmetyków na warszawskiej Pradze Północ.

fot. materiały prasowe