Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Grecja (Kreta)

widok od strony basenu na nieruchomość inwestycyjną do sprzedaży Grecja (Kreta)

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż na Krecie (Grecja). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 5 848 000 zł oraz gwarancją komfortowych warunków do pracy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży o powierzchni 300 m2 posadowiona na działce 1500 m2. Na koniec warto dodać, że Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 19 493 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. To rewelacyjna propozycja skrojona pod najbardziej bezkompromisowych przedsiębiorców, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o rozwój własnej firmy.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży to dochodowy hotel położony na najbardziej rozpoznawalnej ze wszystkich greckich wysp. Okolica uchodzi za niezwykle malowniczą, spokojną i bezpieczną. Z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na morze. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż składa się z 15 apartamentów, z których każdy urządzony został w tradycyjnym stylu. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży oferuje dodatkowo jacuzzi, basen, bar i restaurację. Zapraszamy na prezentację tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży.

WGN posiada w swojej ofercie wiele innych nieruchomości komercyjnych: sklepy, restauracje, hotele, pensjonaty – jeśli masz jakieś sprecyzowane wymagania, napisz do nas, a znajdziemy to, czego szukasz. WGN zapewnia w Grecji pomoc w uzyskaniu kredytu oraz wsparcie prawne na zakup tej nieruchomości inwestycyjnej. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (039-270)

Kontakt:
e-mail: swidnica@wgn.pl

Translate »