Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Kłodzko (okolice)

elegancka bryła nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Kłodzko (okolice)

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w okolicach Kłodzka (dolnośląskie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 3 900 000 zł oraz gwarancją komfortowych warunków do pracy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży o powierzchni 722,62 m2 posadowiona na działce 2320 m2. Rok budowy – 2022. Na koniec warto dodać, że Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 397 zł/m2, liczbą 4 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. To rewelacyjna propozycja skrojona pod najbardziej bezkompromisowych przedsiębiorców, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o rozwój własnej firmy.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż to dochodowy, nowoczesny i prestiżowy pensjonat z 11 komfortowo wyposażonymi apartamentami (45–73 m2). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży oczarowuje atrakcyjną lokalizacją w samym sercu Gór Stołowych. Z okien rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na góry i lasy. Nieopodal najdziemy słynny park zdrojowy. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży wyposażona w wiele nowoczesnych i podnoszących komfort rozwiązań, jak np. ogrzewanie podłogowe, instalacja internetowa. Nad komfortem i bezpieczeństwem wszystkich właścicieli, pracowników oraz gości czuwają:
– monitoring;
– dźwiękochłonne drzwi w klasie ogniowej EI30;
– elektroniczny domofon.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży częściowo wykończona – 9 z 11 lokali wykończono „pod klucz” i są aktualnie wynajmowane/obsługiwane przez jednego z operatorów zarządzających obiektami turystycznymi. 2 lokale w przyziemiu pozostają wciąż w stanie deweloperskim z wykończonymi łazienkami do ewentualnego przeznaczenia ich na usługi. Dla gości przewidziano narciarnię. Na zmotoryzowanych czekają z kolei liczne naziemne miejsca postojowe. Wokół rozciągają się zapierające dech w piersiach tereny zielone.

Nieruchomość komercyjna do sprzedaży bardzo dobrze koresponduje z okolicą oraz wpisuje się w architekturę sąsiadującej przestrzeni. Zapraszamy do kontaktu i na prezentację tej nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (020-9974)

Kontakt:
e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl

Translate »