Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Kłodzko (okolice)

imponująca bryła nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Kłodzko (okolice)

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w okolicach Kłodzka (dolnośląskie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert atrakcyjną ceną 880 000 zł oraz gwarancją komfortowych warunków do pracy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży o powierzchni 2 361 m2 posadowiona na działce 1 428 m2. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze nieruchomości komercyjnej do sprzedaży tworzą liczne pomieszczenia wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 373 zł/m2, liczbą 6 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. To rewelacyjna propozycja skrojona pod najbardziej bezkompromisowych przedsiębiorców, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o rozwój własnej firmy.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży stanowi dochodowy budynek biurowy w prestiżowej lokalizacji (150 m do ścisłego centrum). Nieruchomość komercyjna na sprzedaż składa się z 2 budynków:
– biurowo-technicznego o powierzchni użytkowej 2 267,40 m2;
– technicznego o powierzchni użytkowej 94,00 m2.
W środku znajdziemy przestronne powierzchnie biurowe zaaranżowane jako „open space”. Zmotoryzowani docenią na pewno parking na ok. 7 miejsc postojowych.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży położona jest na obszarze oznaczonym symbolem planu A.3.26. MU1 – podstawowe przeznaczenie: zabudowa śródmiejska tj.: przemieszana zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, usługowa. Warunkiem sprzedaży nieruchomości komercyjnej jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, tj.:
– użytkowania pomieszczeń o łącznej powierzchni 318,00 m2;
– służebności przesyłu sieci teletechnicznych i urządzeń telekomunikacyjnych biegnących lub posadowionych w gruncie pas ochronny ok 65,34 m2.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości komercyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-2626)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Translate »