Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Łódź (okolice)

widok z boku na nieruchomość inwestycyjną do sprzedaży Łódź (okolice)

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż w okolicach Łodzi (łódzkie). Nieruchomość komercyjna do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w atrakcyjnej okolicy. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż liczy 1 850 m2, co pozwala na komfortowe warunki do pracy. Rynek wtórny. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży kosztuje 790 000 zł, co daje 427 zł/m2. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż zaprojektowana na 4 kondygnacjach. Mocnym atutem nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż jest także imponująca działka o powierzchni 2 869 m2. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży adresowana do dynamicznie rozwijających się przedsiębiorców, dla których ekspansja własnej firmy stanowi zawodowy priorytet.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży to kompleks zabudowań, w skład którego wchodzi:
– 3-kondygnacyjny budynek biurowo-techniczny;
– 2-kondygnacyjny budynek technicznym.
Nieruchomość komercyjna do sprzedaży oczarowuje prestiżową lokalizacją w ścisłym centrum miasta. Nieopodal dworzec autobusowy, dworzec kolejowy, zabudowa mieszkaniowa, punkty usługowe, obiekty handlowe, DW nr 483. Do długiej listy zalet tej nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż koniecznie należy dodać zadbaną i zagospodarowaną działkę o nieregularnym kształcie. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży posiada następujące uzbrojenie:
– sieć wodociągową;
– sieć kanalizacyjną;
– sieć elektryczną;
– sieć centralnego ogrzewania;
– sieć telefoniczną.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego znajduje się na terenie oznaczonym symbolem 2U – usługi niepubliczne. Warunkiem sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej jest ustanowienie na rzecz Orange Polska S.A. ograniczonego prawa rzeczowego użytkowania:
– 24,02 m2 powierzchni w piwnicy budynku B;
– 101,90 m2 powierzchni parteru budynku B.
– 170 m2 powierzchni gruntu na zasadzie służebności przesyłu.

Informacje dotyczące nieruchomości komercyjnej do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-1390)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Translate »