Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Lublin (okolice)

frontowa elewacja nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Lublin (okolice)

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w okolicach Lublina (lubelskie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1 250 000 zł oraz gwarancją komfortowych warunków do pracy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży o powierzchni 850 m2 posadowiona na działce 3000 m2. Rok budowy – 1905. Na koniec warto dodać, że Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 1 471 zł/m2, liczbą 3 kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego. To rewelacyjna propozycja skrojona pod najbardziej bezkompromisowych przedsiębiorców, którzy nie uznają żadnej taryfy ulgowej, jeśli chodzi o rozwój własnej firmy.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży to przepiękny pałac z XIX wieku. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w malowniczej i bogatej przyrodniczo okolicy (parki, lasy, stawy, dzikie ptactwo, leśna zwierzyna). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży posiada w swoim wnętrzu wydzielony, wykończony i gotowy do wprowadzenia się lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 103 m2.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż zachwyca ogromnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się pod działalność:
– usługową;
– hotelową;
– turystyczną;
– organizację imprez okolicznościowych.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży otoczona ogrodem z wieloma nasadzeniami starych drzew i tui, co zapewnia prywatność i intymność. Zapraszamy na prezentację tej nieruchomości komercyjnej na sprzedaż. W razie wszelkich pytań dotyczących nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży skontaktuj się z nami drogą mejlową. Niniejsze Ogłoszenie ma charakter informacyjny i stanowi zaproszenie do zawarcia umowy (art. 71 KC) ; nie stanowi natomiast oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 KC. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-858)

Kontakt:
e-mail: b.blaszczyk@wgn.pl

Translate »