Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Olsztyn (okolice)

okazała bryła nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Olsztyn (okolice)

Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż w okolicach Olsztyna (warmińsko-mazurskie). Nieruchomość komercyjna do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją w atrakcyjnej okolicy. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż liczy 2 436 m2, co pozwala na komfortowe warunki do pracy. Rynek wtórny. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży kosztuje 1 600 000 zł, co daje 657 zł/m2. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż zaprojektowana na 5 kondygnacjach. Mocnym atutem nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż jest także imponująca działka o powierzchni 2 117 m2. Nieruchomość komercyjna do sprzedaży adresowana do dynamicznie rozwijających się przedsiębiorców, dla których ekspansja własnej firmy stanowi zawodowy priorytet.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży dedykowana pod działalność biurową. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją w centrum (Śródmieście) nieopodal znanej i lubianej galerii handlowej, co gwarantuje duże natężenie ruchu pieszego i kołowego. Wokół zabudowa mieszkaniowo-usługowa.
Nieruchomość inwestycyjną do sprzedaży tworzą:
– działka o numerze ewidencyjnym 128/7 o powierzchni 1427 m2;
– 4-kondygnacyjny budynek techniczno-biurowy o powierzchni użytkowej 2436,65 m2;
– działka o numerze ewidencyjnym 129/7 o powierzchni 790 m2.
Nieruchomość komercyjna na sprzedaż składa się z licznych pomieszczeń:
– biurowych;
– pomocniczych;
– magazynowych;
– czasowego zakwaterowania;
– piwnicznych;
– technicznych;
– sanitariatów.

Warunkiem sprzedaży nieruchomości komercyjnej jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości:
– 554,33 m2 powierzchni w budynku na zasadzie użytkowania;
– gruntu na zasadzie służebności przesyłu.

Zgodnie z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa nieruchomość komercyjna do sprzedaży znajduje się na terenie oznaczonym symbolem S6US8 – usługi nieuciążliwe. Nieruchomość inwestycyjna na sprzedaż mieści się w strefie B ochrony konserwatorskiej.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości komercyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-1356)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Translate »