Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Opole

przestronne wnętrze hali w nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Opole

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w Opolu (opolskie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji zarówno atrakcyjną ceną 550 000 zł, jak i komfortową powierzchnią 707,34 m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 778 zł/m2. Budynek o 3 kondygnacjach. Działka rozciąga się na powierzchni 794 m2. Rynek wtórny. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także atrakcyjną lokalizacją. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż adresowana do biznesmenów z najgrubszym portfelem, którzy nie boją się ryzyka i chcą prowadzić działalność gospodarczą z dużym zyskiem.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży to atrakcyjny biznesowo, wielofunkcyjny budynek przemysłowo-usługowy. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją nieopodal linii kolejowej Opole – Wrocław oraz innej zabudowy przemysłowo-magazynowej. Dodatkowym atutem jest na pewno pobliska droga wojewódzka nr 342. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży imponuje funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i powierzchni:
NA PARTERZE:
– gówna hala o powierzchni 205 m2;
– drugi poziom o powierzchni 206,80 m2;
– trzeci poziom o powierzchni 381,64 m2:
– liczne pomieszczenia o różnej wielkości;
– zaplecze socjalne.

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż wyposażona w suwnicę 3,2 tony. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży w studium przeznaczona pod:
– składy;
– przemysł;
– biura;
– usługi;
– mieszkaniówkę.

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości inwestycyjnej. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedz i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości komercyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-2010)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Translate »