Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży Szczecin (okolice)

ogromna powierzchnia nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży Szczecin (okolice)

Nieruchomość komercyjna na sprzedaż w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji zarówno atrakcyjną ceną 990 000 zł, jak i komfortową powierzchnią 350 m2. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż poszczycić się może również imponującą relacją ceny do liczby metrów kwadratowych wynoszącą 2 829 zł/m2. Budynek o 1 kondygnacji. Działka rozciąga się na powierzchni 915 m2. Rynek wtórny. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także atrakcyjną lokalizacją. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż adresowana do biznesmenów z najgrubszym portfelem, którzy nie boją się ryzyka i chcą prowadzić działalność gospodarczą z dużym zyskiem.

Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż stanowiąca atrakcyjny biznesowo kompleks produkcyjno-magazynowo-handlowy. Nieruchomość inwestycyjna do sprzedaży doskonale nadaje się pod hurtową produkcję garmażeryjną. Sprzyja temu atrakcyjna lokalizacja przy DK13. Nieruchomość komercyjna na sprzedaż składa się z wielu pomieszczeń:
– biurowych;
– socjalnych;
– magazynowych;
– produkcyjnych;
– 3 chłodni;
– wc;
– szatni;
– kotłowni.

Zapraszamy na prezentację tej nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży. Przy zakupie tej nieruchomości komercyjne nieruchomości zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące nieruchomości inwestycyjnej na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia nieruchomości inwestycyjnej do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14223)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl

Translate »